П`ятниця, 19.04.2019, 19:49
| RSS

Червонівська ЗОШ I-III ступенів

Меню сайту
Випадкове фото
Погода
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2017-рік Японії в Україні

Відповідно до Указу Президента України №1/2017 2017-й рік оголошено Роком Японії в Україні. У рамках Року Японії в Україні в школі проведено ряд тематичних заходів, зокрема конференцій, семінарів, круглих столів, позакласних заходів для  вивчення японської  культури.

Загальношкільна лінійка «Японія – країна вранішнього сонця»

26 січня 2017 року заступник директора школи з навчальної роботи Бирчак Оксана Іванівна  провела для учнів школи тематичну лінійку “Японія – країна вранішнього сонця”. Цим заходом розпочато Рік Японії в Україні в нашому навчальному закладі. Вихованці були ознайомлені з Указом президента України “Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні” та планом проведення заходів, присвячених Року Японії в Україні, у нашій школі. Діти під час лінійки дізнались про розташування Японії на карті світу, про державний устрій, державні та народні символи Японії, історію назви країни, про народ, який живе у країні вранішнього сонця.

Віртуальний щоденник допитливих «Японські школи та школярі»

У лютому 2017 року педагог-організатор школи Лавринець С.С. провела виховний захід «Віртуальний щоденник допитливих «Японські школи та школярі»» для учнів старших класів. Захід відбувся згідно плану проведення заходів, присвячених Року Японії в Україні. Учні дізналися про   освіту в Японії, цікаві факти з шкільного життя японських дітей,  про триместровий навчальний рік, про вимоги до шкільної форми, про гуртки та секції, що відвідують японські учні, про чергування по школі та допомогу вчителям в організації шкільних свят та заходів. Віртуальна подорож до японської школи була цікавою та повчальною.

Тематична виставка у шкільній бібліотеці «Дивовижна Японія»

З лютого по грудень 2017 року у шкільній бібліотеці діяла постійна виставка “Дивовижна Японія”. Учні   дізнатись багато цікавих фактів про Японію, про японську історію, культуру, мистецтво, літературу, традиції і звичаї японців. Виставка  постійно поповнювалась  різноманітними матеріалами про Японію, які  добирали   бібліотекар Яна  Миколаївна,  педагоги школи і школярі.

Виставка дитячих творчих робіт «Японія очима дітей»

У грудня 2017 року у школі організовано виставку літературних творів відомих японських письменників та поетів, творчих робіт учнів 5-7 класів  «Ілюстрації до хоку Мацуо Басьо». (Вчитель зарубіжної літератури Бирчак О.І.)

"Японія - країна, де сходить сонце"

1 грудня 2017 року з метою ознайомлення учнів з особливостями географічного і політико-економічного положення, сформувати знання про населення та господарство Японії; на конкретних прикладах показати естетичний смак японців, їхню любов до традицій, що формувалися протягом кількох століть вчителем географії Кашков М.Ю. проведено позакласний захід на тему "Японія - країна, де сходить сонце".

Загалом це був дуже пізнавальний тиждень для всієї нашої школи, присвячений країні Японії !!!

Чайна церемонія

4 грудня  2017 року вчитель зарубіжної літератури провела  для учнів старших класів пізнавальний виховний захід «Чайна церемонія». Під час заходу діти дізнались  про традиції чайної церемонії різних народів, про творчість японського письменника Ясунарі Кавабата та його твір «Тисяча журавлів».

 

 

Традиційні та сучасні японські види спорту

5 грудня  2017 року учні 10 класу з вчителем Вєтошкіною Тетяною Іванівною провели пізнавальний виховний захід, присвячений року Японії в Україні “Традиційні та сучасні японські види спорту”. На заході учні дізналися про різні види спорту Японії, спортивне мистецтво та техніку проведення. Також вихователь розповіла про відомих спортсменів Японії та їх досягнення.

Україна та Японія – нездолані держави

 6 грудня 2017 року  відбулося свято «Україна та Японія – нездолані держави». Подорож сторінками країни ранкового Сонця, країни дивовижної та екзотичної продовжується. У цей день учні початкових класів  ближче познайомилися із культурою та традиціями японського народу.  Переглянули японську народну казку «Іссумбосі, або хлопчик – мізинчик».

Дівчата 2 класу разом з класним керівником Розман Д. І. виконали чудовий милозвучний танець під звуки бамбукової флейти.

Японська культура стала важливою  складовою українського суспільства.

 

 

Японська поезія. Хоку Мацуо Басьо

7 грудня 2017 року вчитель зарубіжної літератури провела з учнями 7 класу позакласний захід «Якщо в твоєму серці квітуча слива». Метою заходу було ввести учнів в багатий художній світ японського поета Мацуо Басьо; розвивати декламаторські та творчі здібності дітей, естетичні смаки; виховувати любов до поезії,  до природи, дбайливого ставлення до неї, повагу до різних нapoдів і культур, вчитися визначати істинні цінності життя. Оксана Іванівна  представила  презентацiю «Мацуо Басьо» з коментарями i розповіддю про поета, учні 7 класу розповіли цікаві факти із життя поета, декламували хоку Мацуо Басьо.

 

Подорож Японією

8 грудня 2017 року вчителем природознавства Тарчею Вікторією  Михайлівною  проведено урок-подорож за темою “Рослинний та тваринний світ Японії”. Яскрава наочність у вигляді презентації,   цікаві розповіді про рослинний та тваринний світ країни сонця, що сходить, не залишили байдужими учнів 5-6 класів. Діти були активні, допитливі і з задоволенням поринули у світ японської культури.

  

 

 

 

 

Час
Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Корисні сайти
Відвідайте
Методичний портал