Понеділок, 28.05.2018, 08:11
| RSS

Червонівська ЗОШ I-III ступенів

Випадкове фото
Погода
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші таланти

Призери районних олімпіад 2017 - 2018 н.р.

фізика

7 клас - ІІ місце - Філіп Юлія Василівна (вчитель Тарча В.М.)

8 клас- - ІІ місце - Черничко Дюла Дюлович (вчитель Тарча В.М.)

інформатика

8 клас- - ІІ місце - Черничко Дюла Дюлович (вчитель Тарча В.М.)

9 клас - ІІІ місце - Кадаш Корнелія Ласлівна (вчитель Тарча В.М.)

10 клас - ІІІ місце - Висоцький Володимир Володимирович (вчитель Тарча В.М.)

німецька мова

11 клас - ІІ місце - Філіп Олександра Василівна (вчитель Комарницька О.М.)

9 клас - І місце - Кадаш Корнелія Ласлівна (вчитель Комарницька О.М.)

8 клас- - ІІІ місце - Черничко Дюла Дюлович (вчитель Комарницька О.М.)

економіка

11 клас - І місце - Субота Тетяна Русланівна (вчитель Кашков М.Ю.)

біологія

10 клас - ІІ місце - Галишич Богдан Іванович (вчитель Дранчак І.Д.)

математика

8 клас- - ІІ місце - Черничко Дюла Дюлович (вчитель Геба О.І.)

Призери районних олімпіад 2016-2017 н.р.

                                                                                               

2. Бабій Олександр учень 11 класу     -             астрономія     I місце                                                                                                         

                                                                                                                        

3. Комарницький Іван  учень 11 класу -          нім.мова                  I місце 

                                                                                                      фізика                    I місце 

                                                                                

4. Філіп Олександра учениця 10 класу       -     нім.мова                I місце 

                                                                          екологія                       I місце

                                                                         укр.мова               III місце 

5. Ладаньї Клавдія учениця 9 класу    -          нім.мова                II місце    

                                                                              

6. Філіп Олександра  учениця 10 класу   -        історія                II місце        

7. Митрак Анастасія  учениця 11 класу -    технології           IIIмісце

   Черничко Дюла учень 7 класу               -  математика        II місце

8. Кадаш Корнелія учениця 8 класу      -       нім.мова            III місце  

9. Філіп Юлія учениця 6 класу  III місце   - конкурс ім. Яцика

9. Філіп Олександра учениця 10 класу  II місце   - конкурс ім. Яцика

 

Призери районних олімпіад 2015-2016 н.р.

1. Якубат Аттіла учень 11 класу       -            астрономія           I місце 

                                                                                інформатика          I місце                    

2. Бабій Олек сандр учень 10 класу     -            математика         I місце 

                                                                                                        географія                     II місце

                                                                                                                         біологія                           IIІ місце

3. Комарницький Іван  учень 10 класу -          нім.мова                  I місце 

                                                                                                фізика                    I місце 

                                                                                історія                  III місце

4. Ревес Даяна учениця 11 касу        -               нім.мова                II місце        

5. Паденич Домініка учениця 9 класу  -          нім.мова                II місце    

                                                                               екологія                       II місце

6. Філіп Олександра  учениця 9 класу   -        історія                II місце        

7. Митрак Анастасія  учениця 10 класу -    технології           II місце

8. Галишич Богдан учень 8 класу      -            історія              III місце  

9. Філіп Юлія учениця 5 класу  III місце   - конкурс ім. Яцика

Всеукраїнський конкурс  - захист науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук    

1. Комарницький Іван, учень 10 класу, (керівник Комарницька О.М. ) нагороджений дипломом  за ІІІ місце на ІІ (обласному) етапі в

секції «Експериментальна фізика»

2. Шинкарьова Кароліна, учениця 11 класу, (керівник  Комарницька О.М.)  нагороджена дипломом за високий рівень знань та активну участь у ІІ (обласному) етапі в секції «Світова література»

3. Паденич Домініка, учениця 9 класу, (керівник Дранчак І.Д.) зайняла ІІ місце в районному етапі в секції «Екологія»

Спортивні досягнення
 
1. Якубат Аттіла    II місце з шахів
2. Командне III місце з шахів
3. ІІІ місце - "Олімпійське лелечення"
4. ІІІ місце в районних  змаганнях з волейболу (дівчата). В загальному заліку Червонівська школа посіла IV місце серед шкіл Ужгородського району.
 
Призери районних олімпіад 2011-2012 н.р.

1. Кундря Мирослава    -      екологія          II місце       

2. Кундря Мирослава    -     фізика             III місце      

3. Габрикевич Наталія -    нім.мова           II місце        

4. Греба Галина             -    нім.мова          III місце        

5. Греба Галина             -   астрономія       II місце        

6. Сабов Василь              -   інформатика    II місце        

7. Вучкан Святослав      -   економіка           III місце

8. Вучкан Святослав      -  фізика               III місце    

 

 

Час
{\rtf1\ansi\ansicpg1251\deff0\deflang1058{\fonttbl{\f0\fnil\fcharset0 Calibri;}}
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Корисні сайти
Відвідайте
Методичний портал